Belediye Başkanımız Halil ÇETİN, Çamoluk İlçe Belediye Başkanımız Fatih DÜZ, Belediye Encümeni Engin GÜRSOY ve MHP Çamoluk İlçe Başkanı Ali TATAR’ı Başkanlık Makamında ağırladı.
![](https://www.duroglu.bel.tr/wp-content/uploads/2019/04/SRD_5205.jpg)
????????????????????????????????????
Belediye Başkanımız Halil ÇETİN, Çamoluk İlçe Belediye Başkanımız Fatih DÜZ, Belediye Encümeni Engin GÜRSOY ve MHP Çamoluk İlçe Başkanı Ali TATAR’ı Başkanlık Makamında ağırladı.
????????????????????????????????????